Боєць Володимир Сахненко: «Усі проблеми треба вирішувати лише мирним шляхом»

/Files/images/jurnalstika/MpjtKORMPmE.jpg Захиснику України Володимиру Сахненку з Черяхова тридцять чотири роки. Він добрий, компанійський і веселий, незважаючи на те, що пройшов через війну на сході України. Любить слухати музику і готувати страви з м’яса, розводити рибу в копанці. Майструвати і займатися будівництвом.

Але для нас він у першу чергу справжній воїн, як і його батько Володимир Антонович, який зараз на фронті (пішов добровольцем) і якому в цьому році виповнилося шістдесят.

На моє питання, як потрапив у зону антитерористичної операції, Володимир - молодший відповів, що йому прийшла повістка iз райвiйськкомату. Пройшов медогляд. Потiм вiдправили на навчання до Рівного, а звiдти через два тижні - в Артемiвськ . Спочатку був просто снайпером, згодом - командиром вiддiлення. Каже, що везунчик: його навіть не було поранено.

Зi своiми друзями, бiйцями АТО, спiлкується постійно: зустрічаються, говорять по телефону. На мої питання «Чи скоро закiнчиться вiйна i що треба зробити, щоб вона закiнчилась швидше?» каже, що не скоро. I що вiд простого народу це не залежить – керівництво країни повинне знайти дипломатичний вихід із ситуації.

Володимир із вдячністю згадує посилки і листи від учнів нашої, Черняхівської, школи на передову - йому і його побратимам. Особливо раділи дитячим малюнкам. Каже, що на душi ставало тепліше, але все ж не залишала тривога за рiдних, знайомих, усіх земляків.

Володимир Сахненко бажає нам, школярам, гарно вчитися, слухати батькiв i завжди вирiшували свої проблеми мирним шляхом. Усі проблеми повинні так вирішуватися. І між народами теж. Бо вiйна - це жахі горе.

Сину Володимира Олександру 10 рокiв. Він пишається своїми батьком та дідом – справжніми, безстрашними воїнами. А я пишаюся, що наша Батьківщина має цілі родини своїх захисників.

Валерія ЛАПІНА

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.