Розклад роботи гуртків Черняхівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

І семестр 2016 – 2017 н.р.

№ п/п Назва гуртка Керівник Графік роботи Клас Місце проведення
1Гурток «Патріот» Н.П. Прохорчук П’ятниця 15:00 - 16:00 Четвер 13:30 - 15:30 5-11 Нове приміщення школи
2 Вокальний гурток Л.А. Ваховська Середа з 14:20 - 15:05, 15:10 - 16:20 Четвер з 14:20 - 15:05 , 15:10 - 15:55 5-8 Старе приміщення школи
3 Вокальний гурток Л.Є.Буднік Вівторок 15:05 - 15:50 Середа 15:05 - 15:50 Четвер 13:25 - 14:10, 15:05 - 15:50 П’ятниця 13:25 - 14:10, 14:20 - 15:05 1-4 Старе приміщення школи
4 Гурток «Винахідники та раціоналізатори» Л.В. Кирийчук Понеділок 15:15 - 16:00, 16:10 - 16:55 Вівторок 15:15 - 16:00, 16:10 - 16:55 7-11 Нове приміщення школи
5 Гурток журналістики Н.М. Ковшевна Вівторок 14:10 - 16:10 Четвер 14:10 - 16:10 П’ятниця 14:10 - 16:10 6-11 Кабінет учнівського самоврядування
6 Гурток «Фотомистецтво» С.В. Іщенко Вівторок 15:15 - 16:00, 16:10 - 16:55 П’ятниця 15:15 - 16:00, 16:10 - 16:55 7-11 Нове приміщення школи
7 Шахи О.В. Нетрибійчук Вівторок 15:15 - 16:00 5-11 Нове приміщення школи
С.А. Гречаний Вівторок з 13:00 - 14:00 1-4 Нове приміщення школи
8 Гурток військово-патріотичного виховання С.А. Гречаний Вівторок 13:00 - 17:00 Понеділок 13:00 17:00 6-11 Нове приміщення школи
9 Основи програмування О.В. Нетрибійчук Середа 15:15 - 17:15 П’ятниця 15:15 - 17:15 8-11 Кабінет інформатики
10 Театр пісні «Золоті зернятка» С.П.Колядич Понеділок 13:30 – 15:30 Середа 13:30 – 15:30 1-5 Нове приміщення школи

/Files/images/razdeliteli/_wsb_373x105_bkln1b.gif

Розклад роботи гуртків Черняхівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

2015-2016 н.р.

№п/п Назва гуртка Керівник Графік роботи Місце проведення
1. Хореографія Полівін В.О Понеділок з 13.30 по 15.30 Четвер з 13.30 по 15.30 Спорт зал
2. Вокальний гурток Ваховська Л.А. Середа з 14.20по15.05 з 15.10по16.20 Четвер з 14.20по15.05 з15.10по15.55 Старе приміщення школи
3. Вокальний гурток Буднік Л.Є. Вівторок з13.00по13.45, з13.50по14.35 Середа з13.00по13.45, з13.50по14.35 Четвер з 13.00 по 13.45. з13.50 по 15.00 П’ятниця з 13.00 по 13.45. з13.50 по 15.00 Старе приміщення школи
4. Заочна школа «Винахідники та раціоналізатори» Кирийчук Л.В. Понеділок з15.15 по 16.00, з 16.10 по 16.55 П’ятниця з15.15 по 16.00, з 16.10 по 16.55 Нове приміщення школи
5. Гурток журналістики Гаврилюк Г.В. Понеділок з15.15 по 16.00, з 16.10 по 16.55 П’ятниця з15.15 по 16.00, з 16.10 по 16.55 Нове приміщення школи
6. Гурток «Веб-дизайн» Кос А.Ю. Понеділок з15.15 по 16.00, з 16.10 по 16.55 П’ятниця з15.15 по 16.00, з 16.10 по 16.55 Кабінет інформатики
7. Гурток охорони довкілля і раціонального природокористування Герасимчук О.М. Вівторок з15.15 по 16.00, з 16.10 по 16.55 Четвер з15.15 по 16.00, з 16.10 по 16.55 Нове приміщення школи
8. Гурток військово-патріотичного виховання Гречаний С.А. Євпак В.Я. Вівторок з15.30 по 16.30, з 16.35 по 17.00 Четвер з15.30 по 16.30, з 16.35 по 17.00 Нове приміщення школи
9. Спортивні секції Євпак В.Я. Понеділок Волейбол з 17.00 по 18.30
Вівторок Туризм з 17.00 по 18.30
Середа Теніс з 17.00 по 18.30
П’ятниця Баскетбол з 17.00 по 18.30
Спортзал
Кiлькiсть переглядiв: 183

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.