ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ

"Розвиток соціальної згуртованості суб'єктів освітнього процесу"

У 2016-2017 н.р. наша школа за результатами конкурсного відбору стала учасником Всеукраїнського проекту «Розвиток соціальної згуртованості суб’єктів освітнього процесу», метою якого є поєднання зусиль батьків, педагогів та громадськості для сприяння створенню комфортного та безпечного освітнього середовища для дітей в соціокультурному просторі (наказ Міністерства освіти і науки України від 05.08.2016 р. №951 «Про утворення робочої групи та затвердження плану заходів робочої групи з питань розвитку соціальної згуртованості суб’єктів освітнього процесу»).

/Files/images/sotsalna_zgurtovanst/СЕРТИФІКАТ 2 2017.jpg

/Files/images/razdeliteli/5555808_10872048_filigree.gif

21 березня 2017 року у місті Житомирі в рамках Всеукраїнського проекту «Розвиток соціальної згуртованості суб’єктів освітнього процесу» відбувся семінар-практикум. Участь у заході взяли і представники нашого навчального закладу – директор школи Г.М. Шлапак, заступник директора Т.В. Іванюха, вчитель початкових класів Л.М. Федорчук.

/Files/images/sotsalna_zgurtovanst/DSC07494.JPG

/Files/images/sotsalna_zgurtovanst/DSC07521.JPG

Учасники заходу обговорили шляхи створення безпечного та комфортного освітнього середовища для дітей в умовах реформування української школи. Під час заняття присутні ознайомилися з практичними аспектами реалізації проекту.

Учасники проекту працювали над розробкою спільного бачення на соціальну згуртованість субʼєктів освітнього процесу, що ґрунтується на загальнолюдських цінностях, визначали перешкоди та шукали внутрішні та зовнішні ресурси для успішної реалізації проекту в громадах, вчились взаємодіяти в команді та ділились планами подальшої реалізації проекту.

/Files/images/razdeliteli/5555808_10872048_filigree.gif

ВУМ /Files/images/sotsalna_zgurtovanst/logo.png

Пройшли он-лайн навчання та отримали сертифікати з курсів "Вступ до критичного мислення", "Стратегічне мислення", "Вступ до медіації":

Шлапак Галина Миколаївна - директор

Іванюха Тетяна Володимирівна - заступник

Каллер Валентина Андріївна - вчитель української мови

Войтович Марія Миколаївна - вчитель біології

Федорчук Людмила Миколаївна - вчитель початкових класів

Хоменко Галина Василівна - вчитель початкових класів

/Files/images/razdeliteli/5555808_10872048_filigree.gif

Кейс практика

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.