До уваги користувачів!!!

На період карантинних заходів шкільний медіа-центр переходить на роботу у віддаленому доступі.
Ми і надалі не будемо втрачати зв'язку зі своїми користувачами. На час дії карантину працюємо в інтернет режимі. Надалі продовжуємо надавати інформаційні послуги, які допоможуть у підготовці самостійного вивчення шкільних дисциплін, ЗНО, а також занять в режимі дистанційного навчання.
А ще ми не дамо вам сумувати! Спрямуємо в правильне русло відпочинку та розвитку. Чекаємо від вас зворотнього зв'язку і зустрічних пропозицій!
Бережіть себе, своїх рідних і друзів! Залишайтеся дома! Будьте здорові!

медіа-центр Черняхівської школи медіа-цент Черняхівської школи

Дайджест медіа-ресурсів для дітей
(За матеріалами інтернет сайтів)

Читайте, грайтесь, розвивайтесь!


І в карантині є свій позитив! Можна більше приділити уваги
для саморозвитку, самопізнання.

Зануртесь у віртуальний світ!

Приємної подорожі!

Пустунчик. Дитячий портал. Рубрики:

Ігри. Кінозал. Аудіотека. Творчість. Віртуальна школа. Свята. Перевір себе. Скачай.ЧатКонкурси.

ДиснейОнлайн ігри, відео, тести, фільми, улюблені персонажі

20 безкоштовних освітніх сайтів для дітей

EdEra – інтерактивна онлайн-освіта

Увесь контент на проекті створений нашою командою, опираючись на матеріал, який пропонує викладач. Зйомка, монтаж, створення ілюстрованих конспектів, презентацій, анімацій, генерація креативних ідей щодо подачі матеріалу, методична робота, первинний аналіз створеного контенту.

Universinet.org.

Ресурс, на якому ви можете знайти кращі дитячі навчальні ігри. На Universinet ігри для розвитку дітей розділені з предметів шкільної програми і кожна гра присвячена окремій темі шкільного предмета.

Ідеї, що змінюють світ. Винаходи видатних українців

Завдяки українським вченим з’явилися винаходи, які зараз відомі у всьому світі.

Електронний web-журнал Physics.com.ua. Наукові дослідження і технічні розробки по фізиці

Наукові дослідження і технічні розробки по фізиці. Новини, факти, люди, інтерв'ю. Теорія та практика. Каталог статей. Каталог посилань. Форум. Науково-технічні розробки. Документація, бібліотека. Палата мір і ваг. Робота для фізиків. Гумор, сатира, лірика.

Елементи великої науки

Сайт про науку: новини науки, науково-популярні статті, лекції, завдання, плакати, відео, відповіді на дитячі питання

Англійська мова

Безкоштовні онлайн-ресурси | BritishCouncil Україна

Englishforkids

Мета курсу - навчання дітей молодшого шкільного віку, яким знання англійської мови знадобиться в спілкуванні з їх однолітками, в підготовці до школи і допоможе в розвитку особистості дитини. Специфіка даного курсу в навчанні через гру, ось чому в програмі приділяється величезна увага роботі з автентичним матеріалом (віршики та пісеньки англійською мовою).
BiLingual.EnglishForFun

Німецька мова

Вивчення німецької мови онлайн

Німецька з DeutscheWelle

Німецька від Goethe-Institut

Подкасти«GrüßeausDeutschland»Понад 60 різноманітних подкастів німецькою за рівнями А1–В1. Гарний спосіб потренувати розуміння та сприйняття мови на слух. Текстовий супровід можна знайти в документі під кожним подкастом.

AudioLinguaНайкращий спосіб вивчити мову – постійно читати та розмовляти німецькою, а також слухати носіїв мови. AudioLingua дає таку можливість, адже це ресурс із короткими (максимум 2 хвилини) записами німців, що розмовляють на повсякденні теми. Вони розповідають про сім’ю, погоду, їжу та навіть політичні вподобання. Аудіо розділені за рівнями: як бонус, можна знайти подкасти на різних німецьких діалектах.

Дистанційні курси – Дистанційний курс німецької для початківців

Дітям про мистецтво

Курс «Дітям про мистецтво» – це захопливий спосіб пізнання історії світового мистецтва в теорії і на практиці. Художні заняття з вивчення історії світового мистецтва дають можливість дітям дізнатися про мистецтво різних епох в доступній та цікавій формі.

Дітям про живопис

Хочете дізнатися відповіді на питання, що стосуються живопису - шукайте відповіді на нашомусайтіврозділі"Проживопис".
Тут зібрана цікава інформація, добірки з найвідомішими картинами великих майстрів.Дітям про музику

На цьому сайті мвстяться цікаві розповіді для дітей про музику і музикантів. Тут ви познайомитесь з творчістю великих композиторів, піаністів, знаменитих вокалістів, дізнаєтесь про історію музики і виникнення музичних інструментів.

Мамоведія. Освітні ігри для дітей від 3 до 7 років

Тепер у матусь є ресурс з яким можна порадитися.Насайті є:
- цікаві статті щодо виховання, розвитку та здоров'я дитини;
- систематизовані каталоги медичних закладів, дитячих хвороб та їх симптомів;
- календарі вагітності та розвитку дитини до року по місяцях. Тепер ви зможете швидко оцінити розвиток своєї дитини та радіти її успіхам;
- система підбору імені за ймовірною датою народження, для батьків, що тільки чекають на появу маленького щастя;
- багато цікавої інформації, присвяченої майбутній мамі та багато іншого.
На Ваші питання відповідають лікар педіатр та дитячий ЛОР-фахівець.

IQsha – дитячий освітній ресурс

Це сайт, який допомагає дітям розвивати корисні здібності та навички онлайн: пам'ять і увагу, логіку і просторове мислення, творчий потенціал, мотивацію і навіть більше!

Все для дітей

На сайті ви знайдете все (або майже все), що ви шукали в Інтернеті для дитячого відпочинку та розвитку! Для самих маленьких - Загадки, Колискові пісеньки, Потешки, Скоромовки, Лічилки. Для відпочинку не тільки приємного, але і корисного - пазли, ребуси, кросворди, лабіринти, данеткі.

http://www.abetka-logopedka.org- «Світ дитини» – сайт створений мешканкою Харкова. Логопед за фахом, вона пише вірші, чистомовки, розробляє цікаві завдання для малят. Тут можна знайти ігри, кросворди, розваги, гуморески, жарти, дитячі забавлянки, приказки та прислів'я, українські пісні та вірші, художню і навчальну літературу.

http://chytanka.com.ua/веб-проект "Читанка" - це дитяча публічна онлайн-бібліотека. У бібліотеці зібрані ті книги, які давно не перевидаються і яких у крамницях не знайдеш.

http://www.levko.info- дитячий сайт, що пропонує багатий вибір дитячих ігор, лічилок, загадок, віршів, казок, аудіо та відео матеріалів, а також тут можна знайти поради до різноманітних саморобок, розмальовки, найпростіші кулінарні рецепти для малечі, матеріали про дитячі свята.

http://abetka.ukrlife.org/- "Весела абетка".Усе найкраще для дітей, батьків, педагогів, учителів, виховників, пластунів, філологів України! Найбільше зібрання абеток, казок, казок в мр3, великий і цікавий розділ "Читанка", приказки, загадки, цікавинки, ігри, гумор та ін.

http://www.zrobysama.com.ua- це блог про речі, які можна зробити власноруч: листівки, альбоми, скрапбукінг, декор, вишивки.

http://www.clarastudio.tv/- це веб-сторінка, на якій зібрані проекти християнської мультимедійної студії ClaraStudio – добрі, кумедні, дотепні, пізнавальні історії українською мовою !

http://sonyashnik.com/- розваги для дітей: книжки, аудіо, відео, ігри.

http://www.nosiki.cv.ua/- Матеріали для раннього розвитку дітей, музичні альбоми дитячіх гуртів, та виконавців, мінуси, ноти, музичні сценарії до дитячих свят та ранків, матеріали для розвитку творчих здібностей, кліпи з мультиків (пісеньки), багато книжок, журналів для дітей, казки від сучасних письменників, загадки та віршики на будь-які теми (також англійською)

http://natalyagurkina.ucoz.ua/Наталя Гуркіна – казки, загадки, вірші для дітей.

http://kazkar.info/- зібрані найкращі казки з усього світу : англійські, німецькі, французькі, індійські і наші рідні українські народні казки. Не забули ми й про казки великих казкарів, таких як Шарль Перро, брати Гримм, Олександр Пушкін та Леся Українка.

http://derevo-kazok.org/- на ресурсі зібрано безліч казок українських та зарубіжних авторів. Твори можна слухати он-лайн, читати та навіть дивитись відео

Prometheus

Цегромадський проект масових відкритих онлайн-курсів. Викладачі кращих українських вишів читають лекції, які доступні для прослуховування, публікування та поширення будь-кому, хто охочий до пізнання чогось нового, освоєння нових галузей. Кожен курс складається із серії відео, які виходять протягом кількох тижнів, але навіть після закінчення курсу, він зберігається на сайті та доступний для проходження. Також після кожного уроку є тести для засвоєння інформації та можливість отримати диплом по закінченні курсу.

Музей фактів

На сайті міститься колекція ретельно відібраних відомостей із серії «А чи знаєте ви, що …», перевірених на достовірність і забезпечених джерелами. Зараз в колекції 3416 фактів. Ви також можете долучитись і поділитись цікавою інформацією, або просто почерпнути корисні знання. Можна читати все підряд, або обрати навмання за допомогою опції «випадковий факт».

Pianu

Це платформа для інтерактивного навчання гри на фортепіано. Можна обрати стиль музики, певну пісню, та навіть рівень складності навчання. Можна поставити на паузу, поки не вивчите необхідні акорди та ноти. Або експериментуйте та створюйте музику самі, визначивши ключ, в якому гратимете, можна також поміняти фон порталу та налаштувати інші опції. Клавішами вам служитиме ваша клавіатура.

Discoveric

На цьому сайті багато цікавої інформації для тих, хто хоче пізнати культуру, традиції та географічні особливості різних куточків світу, хто збирається у подорож чи просто бажає проникнутися духом і традиціями інших країн. Тут зібрана актуальна інформація про всі країни світу, їх природні та архітектурні пам’ятки, історичні події і просто цікаві місця землі.

Цікаві факти про пісні

Присвячується усім любителям музики. На ресурсі можна дізнатися безліч цікавого і маловідомого про улюблені або просто знайомі пісні і їх виконавців. Автори сайту зібрали не тільки історію написання композицій, але і незвичайні, смішні або несподівані моменти, пов’язані з російською та зарубіжною популярною музикою.

Don’tpanic

Онлайн-журнал в форматі ManSurvivalMagazine про виживання в непередбачених ситуаціях, пригоди, маршрути і спосіб життя сучасного авантюриста. Тут є корисна інформація про подорожі, історичні події, харчування, технології, космос та ще багато цікавого.

4brain

Добірка тренінгів для того, щоб розвивати ораторську майстерність, креативне мислення та пам’ять. Єдиний мінус – ресурс платний. Ціна на курси – від 400 гривень. Спочатку пройдіть короткий тест, який обере вам список найбільш доречних курсів, запишіться на той, який вам найбільше підходить і пройдіть його після оплати. Кожен курс складається з певної кількості уроків. Наприклад, курс «Психологія людини» складається із шести уроків, книг, експериментів та іспиту.

Brainexer

Чудовий сайт, щоб прокачати мозок: тут багато тестів і вправ на усний рахунок, тренування пам’яті, уваги і мислення. Тести безкоштовні і доступні без реєстрації. Незважаючи на те що ресурс англомовний, є переклад на російську. На сайті проводяться змагання, а для кожної вправи існує власне обговорення.

TED-Ed. LessonsWorthSharing

TED-Ed є ініціативою TED для самоосвіти молоді, проте буде корисною і для старшого покоління. На сайті є зібрання відео, які в анімаційному форматі пояснюють складні поняття, події та явища, також до кожного відео є короткий тест та обговорення теми, а також посилання на інші матеріали, які допомагають заглибитись та вивчити тему більш ґрунтовно. Усі відео мають субтитри, тому ви можете обрати мову, яка вам найзручніша для сприйняття.

TED: IdeasWorthSpreading

TED —це проект, присвячений “Ідеям, Достойним Розповсюдження”. Перша конференція TED відбулася в 1984 році і об’єднала людей з трьох світів: Технології, Розваги, Дизайн. З того часу вміст конференцій істотно розширився і тепер не лише тематики, а й події набули нової якості. Але головна мета цих доповідей полягає в тому, щоб поширити ідеї, які цікаві, захопливі, які надихають та інтригують, дають пізнати людську психологію, суспільні чи навіть політичні проблеми.

Завідувачка медіацентром

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.