Примірний перелік сайтів, де розміщеноматеріалищодопроведеннянавчальних занять за допомогоюдистанційнихтехнологійпо підготовці до ЗНО

Основні сайти про ЗНО

http://testportal.gov.ua/– основнийофіційний ресурс про ЗНО. Саме тут завантажуватипрограмки ЗНО, критеріїоцінювання, дізнаватисяофіційніновини та найважливіше – результати ЗНО. За контактними телефонами можнаотриматиперсональнудовідку.

http://testportal.gov.ua/regions/– тут можнадізнатися, до якогорегіонального центру належить ваш населений пункт, а потімзнайти сайт свогорегіонального центру і “облаштуватися” там (посилання на сайтивсіхцентрів >http://osvita.ua/test/test_office/).

http://www.vstup.info/– усіуніверситетиіспеціальності. Через цю систему можна буде слідкувати за рухом рейтингу влітку. Покищоабітурієнтамвартовикористовувати ресурс, щобпридивитись до цікавихспеціальностейівизначити, який на якийпрохідний бал треба працювати.

Новини і статті про ЗНО

http://osvita.ua/test/– розділ “Освіти.ua” про ЗНО; також тут тиможешзнайтипрограмивсіх ЗНО, завдання та відповіді до ЗНО попередніхроків.

https://znoclub.com/novyny.html– Znoclub – всеукраїнський портал зпідготовки до ЗНО. Багатоактуальноїінформації в категорії “Новини”.

http://pedpresa.ua/category/osvita/zno– розділ “Педпреси”з новинами істаттями про ЗНО.

Сайти з тестами ЗНО

https://zno.osvita.ua/ukrainian/– тести зусіхроків ЗНО, до кожногозавданняєрозлогийкоментар.

https://www.iznotest.info/ukrayinska-mova-i-literatura/– тематичнітренувальні тести для підготовки до ЗНО зукраїнськоїмовиілітератури.

http://zno-ua.net/

http://ukrainetest.com.ua/

http://ukrzno.at.ua/– старіпосібники до ЗНО

https://zno.genix.space/- тести для підготовки до ЗНО зісторіїУкраїни

https://znoclub.com/online-testi-zno.html

Корисні ресурси для підготовки до ЗНО

https://prometheus.org.ua/zno/- платформа безплатнихонлайнкурсів "Prometheus". Тут можна обрати будь-який курс підготовки до ЗНО (і не тільки!), переглянутивідеоізпоясненнямиавторитетнихвикладачів та зробити тести після кожного модулю. У кінці курсу можешотриматинавітьсертифікат!
https://ilearn.org.ua/- цебезкоштовнагейміфікована платформа знавчальнимионлайн курсами, тестами та вебінарами для всіх, хтобажаєнавчатися та успішноскласти ЗНО.

https://navsi200.com/korysni-web-sajty-zno/

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.