Акція "Пасхальна листівка тобі, герою"

2016-04-23

Актив шкільного парламенту вкотре провів акцію у шкільній родині "Пасхальна листівка тобі, герою".

Всі учні долучились до виготовлення пасхальних листівок, докладаючи свою любов та турботу.

Скориставшись чудовою можливістю, школярі особисто привітали бійців АТО та передали свої роботи зі словами "Ми вами пишаємось!"

 Пасхальна=

/Files/images/razdeliteli/21456646520129714057.gif

Марка Червоного Хреста- це милосердя до ближніх

2016-03-11

Життя настійливо переконує, що тільки брати від нього - згубно для нас самих. Адже є радість, незрівнянно більша за звичне задоволення, - це радість віддавати. Не перелічити усіх форм роботи благодійної організації Червоний Хрест, котрі завжди готові простягнути руку допомоги знедоленим. Учні нашої школи також завжди готові прийти на допомогу, тому вкотре активно долучаються до благодійної роботи.

Організація Червоний Хрест щорічно запрошує до членства в Товаристві усіх, кому не байдужий чужий біль і кожен, хто придбає марки Червоного Хреста, залучається до дієвого милосердя. Тому на зібранні старост міністр «Милосердя» учнівського парламенту Юлія Синяк закликала учнів до спільної роботи. «Адже єдиним джерелом фінансування заходів Червоного Хреста є членська марка та благодійний внесок приватних осіб і колективів. Тож наша посильна участь у Червоному Хресті - єдино правильний шлях, вклавши найменше, отримати результат найвагоміший. До того ж - у найшляхетнішій зі справ - милосердя до ближніх.»

Також Юлія провела інформаційну хвилинку серед учнів початкових класів, розповівши про саму організацію та необхідність долучатись до гарних справ.

/Files/images/aktsya/sfb5itrkC_s.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.