«Всесвітній день боротьби зі СНІДом» вперше проголосили 1-го грудня 1988 року Всесвітньою організацією охорони здоров'я після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширенню обміну інформацією по ВІЧ/СНІДу.

Цей день є нагадуванням про необхідність зупинити глобальне поширення епідемії ВІЛ / СНІДу. Якщо враховувати темпи поширення і масштаби епідемії, то ситуація виглядає вкрай жахливо, тому що щодня в світі інфікуються ВІЛ.

Один мудрець сказав: „Якщо ти не знаєш ні себе, ні супротивника – ти програєш. Якщо ти знаєш тільки себе – можливо ти виграєш. Якщо знаєш і себе і супротивника – перемога буде на твоєму боці". Під супротивником ми маємо на увазі ВІЛ/СНІД: про нього потрібно знати все, щоб убезпечити насамперед себе.

Будь-хто може заразитися ВІЛ тільки знання про шляхи передачі та дотримання методів захисту від ВІЛ здатні в певній мірі запобігти поширенню захворювання!

У школі стало традицією проводити заходи, присвячені Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом. Для учнів проведені просвітницькі тренінги «Наше майбутнє», вікторина «Всесвітній день порозуміння з ВІЛ – інфікованими людьми»(7-Б клас), інформаційно-просвітницький тренінг «1- грудня - Міжнародний день боротьби зі СНІДом», диспут «ВІЛ – інфекція захисти себе», година спілкування «Справжній друг», анкетування, кінолекторії з профілактики ВІЛ / СНІДу. Підлітки в повну силу розкрили свої творчі здібності, придумавши цікаві інформаційні листівки «Молодь проти СНІДу, наркотиків», а конкурс малюнків «Ми за здоровий спосіб життя» серед учні 5-8 класів та презентація буклетів «Дві дороги - два шляхи» поглиблюють знання та підкреслюють необхідність вести здоровий спосіб життя.

Профілактики СНІДу у вигляді звичного нам щеплення не існує, і прогнози щодо її проявів невтішні. У нас немає можливості захиститися від цієї страшної хвороби звичайними медичними методами, а дані заходи сприяють поширенню достовірної інформації про ВІЛ/СНІД, набуттю життєвих навичок що зменшують ризик ВІЛ-інфікування та вмінь захистити себе в ситуаціях ризику. Тому учні розуміють, що найнадійнішим способом профілактики СНІДу залишається здоровий спосіб життя.

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.