Білоус Людмила випускниця Черняхівської ЗОШ

Васільєва (Білоус) Людмила Анатоліївна

Народилась 4 серпня 1985 року у смт. Черняхів Житомирської обл. у родині педагогів.

У 2002 році отримала атестат з відзнакою про повну загальну середню освіту. З 2002 по 2007 рр. Людмила Анатоліївна навчалась на природничому факультеті Житомирського державного університету імені Івана Франка, здобуваючи кваліфікацію вчителя біології, хімії, валеології та основ екології. У 2007 р. отримавши диплом з відзнакою про вищу освіту, Васільєва Л. А. працює вчителем біології у Жадьківській ЗОШ I-III ступенів. Цього ж року вступає до аспірантури з відривом від виробництва. У 2011 році після захисту дисертаційної роботи «Перлівницеві Unionidae (Bivalvia) фауни України: алозимна й морфологічна мінливість» (науковий керівник д.б.н., проф. Межжерін С. В.), Людмилі Анатоліївні присвоєно науковий ступінь кандидата біологічних наук за спеціальністю «03.00.08. Зоологія». Наукові інтереси: малакологія, паразитологія.

З 2010 року Л. А. Васільєва обіймає різні посади: методиста факультету післядипломної освіти та довузівської підготовки, асистента кафедри екології та природокористування, з 2011 по 2012 рр. – асистента кафедри охорони праці та цивільної безпеки, з 2012 – асистента кафедри зоології, з 2013 – старшого викладача кафедри зоології Житомирського державного університету імені Івана Франка.

Л. А. Васільєва керує студентською науковою проблемною групою «Тваринний світ Житомирщини», бакалаврськими та дипломними проектами студентів природничого факультету.

Людмила Анатоліївна є автором понад 30 друкованих праць виконавцем міжнародного наукового проекту (Литва, Вільнюс, 2013), учасником стажування для молодих науковців та викладачів (Австрія, Відень-Зальцбург, 2014), членом журі обласного конкурсу-захисту МАН.

/Files/images/razdeliteli/0_418b4_c3c69b4e_XL.png

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.