Про проведення ПРОБНОГО зовнішнього незалежного оцінювання у 2017 році

Реєстрація осіб, які виявили бажання взяти участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні, триватиме на сайті Вінницького регіонального центру оцінювання якості освітиз 10 січня до 31 січня 2017 року.

Вартість одного пробного ЗНО для одного учасника складає129 грн. 00 коп.

У 2017 році ПРОБНЕ зовнішнє незалежне оцінювання буде проводитися:

01 квітня 2017 року– з української мови і літератури;

08 квітня 2017 року– з історії України, математики, фізики, хімії, російської мови, англійської, іспанської, німецької, французької мов.

Оплату квитанцій можна здійснити в банківських установах України або в установах інших учасників фінансових послугдо 03 лютого 2017 року включно.

Учасники пробного ЗНО, які здійснили оплатудо 25.01.2017 року,можуть зайти на сторінку"особистий кабінет"та перевірити"стан оплати".

Звертаємо увагу на те, що реєстрація для проходження пробного тестуванняне передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

/Files/images/razdeliteli/21456646520129714057.gif

Про проведення ПРОБНОГО
зовнішнього незалежного оцінювання в 2016 році

У 2016 році ПРОБНЕ зовнішнє незалежне оцінювання буде проводитися:

02 квітня 2016 року– з української мови і літератури;
09 квітня 2016 року– з англійської мови, біології, географії, іспанської мови, історії України, математики, німецької мови, російської мови, фізики, французької мови, хімії.

Учасникам пробного зовнішнього незалежного оцінювання буде надана можливістьвикористовувати завдання пробного ЗНО, перекладені кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською, угорською мовами (крім завдань з української мови і літератури, російської та іноземних мов).

Реєстрація осіб, які виявили бажання взяти участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні, здійснюється на сайті Вінницького регіонального центру оцінювання якості освітиз 05 січня до 30 січня 2016 року.

Звертаємо увагу на те, що реєстрація для проходження пробного тестуванняне передбачаєавтоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

/Files/images/razdeliteli/21456646520129714057.gif

Про проведення ПРОБНОГО зовнішнього незалежного оцінювання в 2015 році

У 2015 році ПРОБНЕ зовнішнє незалежне оцінювання буде проводитися:

21 березня 2015 року– з української мови і літератури;

28 березня 2015 року– з англійської мови, біології, географії, іспанської мови, історії України, математики, німецької мови, російської мови, фізики, французької мови, хімії.

Учасникам пробного зовнішнього незалежного оцінювання буде надана можливість
- виконувати завдання пробного ЗНОз української мови і літератури, математикидвох рівнів складності: базового та поглибленого;
- використовувати завдання пробного ЗНО, перекладені кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською, угорською мовами (крім завдань з української мови і літератури, російської та іноземних мов).

Реєстрація осіб, які виявили бажання взяти участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні, здійснюється на сайті Вінницького регіонального центру оцінювання якості освітиз 01 листопада до 15 грудня 2014 року.

Оплату квитанцій можна здійснити в банківських установах України або в установах інших учасників фінансових послугдо 20 грудня 2014 року включно.

Учасники пробного ЗНО,які здійснили оплату,можуть зайти на сторінку"особистий кабінет"та перевірити"стан оплати".

Звертаємо увагу на те, що реєстрація для проходження пробного тестуванняне передбачаєавтоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

Роздрукуватизапрошення-перепустку,де вказано час та місце проведення пробного ЗНО, можна будепісля 15 січня 2015 рокуна сторінці"особистий кабінет".

За матеріалами сайту http://www.vintest.org.ua

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.