Незнання законів не звільняє від відповідальності.

9 березня до Черняхівської ЗОШ І-ІІІ ст. завітали Ворончук І.А. Березенська Ю.В., Жук І.В. а також старший інспектор групи кримінальної міліції у справах дітей при Черняхівському РВ УМВС Артемчук О.В. вони провели бесіди з учнями 9-10 класів на тему «Профілактика і попередження правопорушень та злочинності серед неповнолітніх». Також наголошувалася проблема жіночої злочинності./Files/images/korekts-prof_punkt/Изображение 087.jpg

Наша школа співпрацює з Коростишівським МРВКВІ вже давно і подібні зустрічі проводилися неодноразово. Питання участі молодих людей у різних злочинах є досить болючим для суспільства. Підліткам просто необхідно знати, наскільки може змінити їх долю хоча б один неправильний крок. Дітям пояснили детально яку відповідальність нестимуть, ті хто порушить закон. В’язниця і утримання за гратами – не найгірше що може статися з неповнолітніми правопорушниками. Зруйноване життя, осуд в суспільстві, втрата можливості знайти роботу – ось що на них чекає після виходу на свободу. Та всього цього можна уникнути, якщо не переступати закон. Я вважаю, що такі заходи в школі - дуже важливі, і кожен, хто був присутній отримав для себе корисну інформацію!

Валентина Тишкевич, учениця 10-Б класу
Черняхівської ЗОШ І-ІІІ ст., член гуртка журналістики

/Files/images/razdeliteli/21169590_ee24693d88ef1.gif

Казковий Новий рік

Багатим на яскраві події був минулий рік. Особливими і незабутніми залишаться в пам’яті учнів Черняхівської ЗОШ І-ІІІ ст. хвилини, проведені в чарівній і казковій атмосфері новорічних шкільних свят.

Основним завданням адміністрації школи, організаторів свята було створити безліч яскравих вражень, сюрпризів і справжніх позитивних емоцій.

Для дітей, які навчаються в 1-4 класах була підготовлена святкова інсценізація казки «Снігова королева». Акторами казкової композиції були учні, активні учасники усіх шкільних подій, представники шкільного самоврядування. Вони ретельно готувалися до своїх виступів, старанно вчили слова, шукали і прикрашали костюми. Родзинкою свят для учнів початкових класів став ніжний танок сніжинок у виконанні учениць 4-А класу під керівництвом молодого педагога О.В. Буднік.

Учні з 5-6 класів мали змогу проявити всі свої акторські і творчі здібності, адже вони представили увазі однокласників дуже цікаву святкову постановку «Казковий мікс».

Для всіх, хто навчається в 9-11 класах був влаштований конкурс на найкращого Діда Мороза класу, а учні 7-8 класів були активними учасниками різноманітних конкурсів під час Новорічного КВК.

Усі свята в школі не були б такими яскравими і багатими на новорічні сувеніри, якби не щира спонсорська підтримка батьків: А.В.Нагурного, М.В.Ананьєва, Я.П.Рацілевича, С.В.Жука О.Д.Шкільнюк, П.В.Дзюблика, І.В.Осад-чука, С.О.Воробея і Ю.В.Денисова. Окрема подяка благодійній організації «АСЕТ», яка подарувала дітям-сиротам новорічні подарунки. Також хочеться подякувати народному депутату України В.С. Журавському, який подарував нашій школі шикарне вбрання для Діда Мороза і Снігуроньки, що надзвичайно прикрасило новорічні дійства. Дякуємо всім, хто залишився небайдужим, дякуємо за щедрість, теплоту і за неймовірну кількість дитячих посмішок!

Несененко Є.В., педагог-організатор Черняхівської ЗОШ І-ІІІ ст.

/Files/images/razdeliteli/21169590_ee24693d88ef1.gif

Як це чудово - приносити людям радість, задоволення і позитивні емоції!

Безліч казкових героїв, сміх дітей, запах мандаринок, велика кількість подарунків, веселі хороводи, казково прибрана ялинка!

Так! Дочекались!Нарешті завітало до нас це найулюбленіше і най-довгоочікуваніше свято – Новий рік!

27 та 28 грудня у і нашій рідній Черняхівській школі проходило святкування. Всі учні активно готувалися до нього. Діти з кожного класу щодня репетирували свої виступи, а учні старших класів підготували для молодших діток новорічну казку «Снігова королева». Провівши невеличке опитування, я дізналася, що всім школярикам сподобалася вистава.

новий рік Черняхівська ЗОШ Було надзвичайно приємно дивитися на веселі обличчя малят, які щойно отримавши у Діда Мороза подарунки, поспішали показати їх батькам. Також вони радісно підбігали до казкових героїв, для того, щоб сфотографуватись з ними. Особливі емоції виникали, коли ми бачили, як найменші дітки боялися Баби Яги та Кощея.

Для 9-11 класів проводився конкурс «Найкращий Дід Мороз». Всі учасники конкурсної програми виступали гідно. Кращою виявилася дружна команда 11 класу. Тож вітаємо Коцюбу Олега з отриманням титулу «Найкращий Дід Мороз».

Від імені учнівського колективу школи хочеться подякувати спонсорам новорічних свят за чудові подаруночки!

Взагалі, всі новорічні ранки пройшли «на Ура!». Задоволеними і з хорошим настроєм залишились всі: діти, батьки, дідусі, бабусі і гості, які завітали на свято.

Цікаві конкурси та вікторини добряче піднімали настрій. Було стільки яскравих вражень та смішних моментів! Прикрашання ялинки, вибір ролей, підготовка до конкурсів, репетиції… Здається, ми ще довго будемо згадувати, як тоді було весело, особливо коли переглядатимемо святкові фотографії!

Юлія Федорчук, 10-Б кл.

/Files/images/razdeliteli/21169590_ee24693d88ef1.gif

Мої враження від Новорічного свята

Іще на початку грудня учні 5-6 класів отримали сценарій новорічної казки, яка складалася з кількох композицій.

Всі мали виступати по черзі і кожен виступ продовжував історію попереднього.

Учні 6-А класу репетирували кожного дня і дуже старалися, адже знали, що виставу прийдуть подивитися батьки, вчителі та багато інших гостей.

І ось прийшов час для дітей одягати новорічні костюми, а Снігуроньці і Діду Морозу роздавати подарунки!

Всі герої вистави дуже хвилювались, адже в залі було багато людей. Та, все ж таки, вони змогли перебороти свій страх і виступили дуже чудово. Жодного разу актори не збилися – так добре вивчили слова! Найвеселіше було, коли розбійники з Бабою Ягою і Кікіморою хотіли забрати подарунки в Діда Мороза. Звичайно, їм це не вдалося, адже добро завжди перемагає зло!

Михайло Савчук, 6-А кл.

/Files/images/razdeliteli/21169590_ee24693d88ef1.gif

Ви досі не навчилися грати на музичних інструментах?

Тоді Вам потрібно до музичної школи!

В музичній школі можна навчитися гарно грати на інструментах, таких як: фортепіано, бандура, скрипка, баян, гітара, саксофон, тощо. Також діти мають змогу вивчати сольфеджіо, музичну літературу, вчаться співати. Завдяки досвідченим вчителям, вони отримують глибокі знання. Учні цієї школи часто виступають на концертах в районному будинку культури.

6 грудня до нашої школи завітали вчителі і учні з музичної школи і влаштували справжній концерт.

Я теж була присутня і виконала твір, під назвою «Актриса». Вдало виступив Щуцький Дмитро, граючи на бандурі, та Чубайко Анастасія, виконуючи твір на фортепіано «У старовинному стилі».

Всі глядачі отримали велике задоволення від цього невеличкого концерту і із захопленням аплодували музикантам-початківцям.

Анастасія Кохова, 5-А кл.

/Files/images/razdeliteli/21169590_ee24693d88ef1.gif

Конкурс юних піаністів

Обожнюю ходити до музичної школи, де вчусь грати на фортепіано. Минулого року навіть, їздила в Житомир на Конкурс юних піаністів ім. Бориса Лятошинського.

Цьогоріч у відбірковому (І турі) участь брали такі учні Черняхівської ЗОШ І-ІІІ ст.: Кохова А., Ткачук Т., Шуть О., Чубайко А., Петренко О., Притула Д., Слободяник Ю. Головними суддями конкурсу були викладачі фортепіанного відділу.

На жаль, ніхто з піаністів не завоював І місце. Так як я зайняла ІІ, то отримала змогу поїхати на загальний конкурс до Коростеня.

30 листопада я із вчителькою Наталею Володимирівною вирушили в місто Коростень до музичної школи, в якій мав відбутися конкурс. Одна привітна тітонька записала моє ім’я, прізвище і програму виступу та виділила нам клас для підготовки. Коли я повторювала музичні твори, у мене дуже тремтіли руки. Взагалі, завжди чомусь хвилююсь перед концертом. Під час жеребкування, я дізналася, що буду виступати другою.

І ось оголосили мою програму… Почала я з «Сонатини», також зіграла музичну композицію «Актриса» Ю. Весняка, «Бабу Ягу» Хевелєва. Після виступу всіх учасників запросили на чаювання. Потім було нагородження переможців. Я отримала подяку, і хоч не зайняла призове місце, але здобула безцінний досвід.

Мені дуже пощастило, адже я побувала на екскурсії в коростенському парку і отримала безліч вражень. Раджу всім відвідати це чудове місто!

Анастасія Кохова 5-А кл.

/Files/images/razdeliteli/21169590_ee24693d88ef1.gif

Спорт – просто необхідний нам!

Інколи, від моїх однолітків можна почути, що спорт школярам – не потрібен. Більшість з них вважають, що спортом мають займатися лише професійні спортсмени. Я категорично не згодна з такою думкою!

Кожного разу, відвідуючи тре-нування, переконуюсь в тому, що це дуже корисно! Для мене спорт став найкращим другом. На даному етапі фізичного розвитку мого організму він просто необхідний!

Довге сидіння на уроках та за домашніми завданнями є причиною морального перевтомлення. Чергування розумової праці з фізичними вправами перемагає цю втому. Ранкова фіззарядка, щоденні тренування загартовують і зміцнюють наш організм.

Мені дуже подобається займатися волейболом. В нашій школі вже сформувалася/Files/photogallery/877/DSCN9639.jpg команда дівчат, які просто обожнюють цей вид спорту. Наш тренер, Василь Ярославович Євпак, завжди допомагає нам, підтримує, дає корисні поради. Ми ж, в свою чергу, дуже серйозно ставимось до тренувань і намагаємося досягти все кращих і кращих результатів. Цього року на районних змаганнях з волейболу команда нашої школи посіла 4 місце.

Можливо, це звучатиме трохи дивно, але під час тренувань я відпочиваю. Та найголовніше, що дає мені спорт – це, безперечно, здоров’я, він допомагає мені бути сильною і витривалою, тому хворію дуже рідко.

Я пишаюсь тим, що обрала такий спосіб життя!

Юлія Федорчук, 10-Бкл.

/Files/images/razdeliteli/21169590_ee24693d88ef1.gif

Чи важко бути відмінником або відмінницею?

На мою думку, бути відмінницею – важка і дуже відповідальна справа, адже потрібно завжди старанно і дуже ретельно виконувати домашні завдання. Для того, щоб гарно вчитися, дуже важливо – уважно слухати пояснення вчителя на уроці. Не можна відволікатися: гратися телефоном, розмовляти з друзями, займатися не тим чим треба.

Іспанський письменник Бальтасар Грасіан-і-Моралес казав: «Ретельністю посередність досягає більшого, ніж обдарованість без старанності. Слава купується ціною праці; що легко дається, невисоко цінується».

Якщо ти маєш почесне звання «відмінник», то вчителі звертають

більше надій та уваги на тебе. Треба часто брати участь у різноманітних конкурсах і олімпіадах.

Важко зберегти статус відмінника. Необхідно постійно підтримувати внутрішній вогонь знань і багаття самовдосконалення. Завжди має бути цікавою будь-яка можливість дізнатись щось нове і невідоме. Можливо хтось і має думку, що бути відмінником – значить лише отримувати нагороди. Проте я вважаю, що це не так, адже перш за все, це – важкий шлях, сповнений щоденних наукових пошуків, творчості і натхнення!

Анастасія Кохова,5-А

/Files/images/razdeliteli/21169590_ee24693d88ef1.gif

У чому сенс життя?

Гадаю, що кожен і неодноразово задумувався над цим питанням. Вже з дитинства воно цікавить нас. З часом у кожного з’являються свої думки, цілі та прагнення. Кожна людина обирає свій шлях. Характер людини та її чесноти проявляються саме в її поведінці.

Ми живемо в оточенні різних особистостей, на нашому шляху трапляються різні життєві ситуації, в яких маємо, перш за все, бути людьми, залишаючи в своєму серці місце лише для доброти, мудрості і щедрості.

Відомо, що як ти ставитимешся до людей, так і вони ставитимуться до тебе!

Саме тому необхідно мати таке почуття, як духовна щедрість. Воно проявляється у ставленні до людей, взаєморозумінні з близькими.

Кожен розуміє сенс життя по-різному Люди ставлять на перше місце для себе те, що для них є найголовнішим Для когось це родина, робота або навчання. Для мене головним в житті є самореалізація. Я прагну встигнути здійснити всі свої мрії та цілі: закінчити добре своє навчання та стати успішною жінкою. Але, звичайно, найголовнішим для мене залишається – прожити це життя гідно і красиво! А краса проявляється саме в душевних якостях.

Хочеться залишити свій слід в історії, щоб мене запам’ятали!

Юлія Федорчук

/Files/images/razdeliteli/21169590_ee24693d88ef1.gif

Інтелектуальний турнір

31 січня у нашій школі відбулася інтелектуальна гра «Хто най-розумніший». Метою даного заходу було виявити і розвити інтелектуальні здібності учнів. В цих змаганнях брали участь найактивніші учні 4-х класів. Команди готувалися декілька тижнів.

Гра складалася з трьох турів.

1-й тур – запитання на швидкість. Учасники мали якнайшвидше дати відповідь на запитання вікторини.

2-й тур – підказки. Потрібно було вгадати казковий персонаж або тварину за допомогою підказок. 3-й тур – завдання на картках. Учасники отримали речення, в яке необхідно було підібрати пропущене слово.

Діти не приховували своїх емоцій. В кожному конкурсі активно обговорювали завдання, намагалися здобути перемогу.

Та переможець мав бути один. Виграла команда 4-А класу.

Учні 4-Б класу теж дуже добре себе проявили.

Анастасія Кохова,5-А

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.