#Всесвітній_День_Гідності

#gdignity, #gdignityUkraine
Всесвітній день Гідності 21 листопада – 9 грудня 2019 р.
"Гідність держави зрештою залежить від гідності особистостей, які її створюють."
Дж. Міль
Згідно Указу Президента України від 09 листопада 2015 року № 633 21 листопада 2015 року в Україні відзначається День Гідності та Свободи.
День гідності та свободи в нашій школі відзначили заходами, що нагадали про події, які назавжди залишились в пам’яті українців. 21 листопада – день, коли ми вшановуємо патріотизм й мужність наших співвітчизників, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.
У цей день завідуюча інформаційним центром школи підготувала тематичну виставку літератури. Педагог-організатор провела з лідерами учнівського самоврядування інформаційну перерву «Герої не вмирають !Вони завжди будуть жити в наших серцях!» Третьокласникам заступник з виховної роботи розповіла про часи доленосних подій в Україні, коли українці постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.
В актовій залі будинку культури учні 9-8 класів переглянули фільм “Революція гідності” та стали учасниками фото флешмобу.
З учнями 9 класу в районній бібліотеці відбувся флешмоб під гаслом "За гідність і свободу" та з метою належного вшанування громадянського подвигу, патріотизму й мужності героїв, які боронять незалежність нашої держави, була проведена презентація "Вільні творити майбутнє".
Учні дискутували про такі важливі соціально-громадянські якості, як гідність та відданість, демократія та незалежність, свобода та успіх на годинах спілкування, проведених упродовж дня класними керівниками. Вшанували пам’ять громадян, які віддали життя за демократичні цінності, права і свободу людини.
Світлина від Тетяни Хоменко- Іванюхи.
Світлина від Тетяни Хоменко- Іванюхи.
Світлина від Тетяни Хоменко- Іванюхи.
Світлина від Тетяни Хоменко- Іванюхи.
Світлина від Тетяни Хоменко- Іванюхи.
Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.