Свій 8 День народження від початку роботи у статусі середньої Черняхівська школа святкувала піднесено і яскраво!!!

Впродовж дня було проведено багато цікавих заходів.
Артінсталяція «Школа за межами часу» під керівництвом вчителя трудового навчання Т.В. Онищук стала куточком відпочинку та замилування учнів, де кожен міг зробити собі на згадку чудове фото.
Інтерактивна гра «Школа у цифрах і фактах», проведена Н.В. Столяренко (9-А), воркшоп «Школа моєї мрії» для учнів 5-Б класу проведена практичним психологом Н.В. Корзун, флеш-бек «Як добре ти знаєш свою школу?» під керівництвом Войтович М.М. (7-Б) і Столярчук Т.П.(7-А) та дискусійна вітальня «Школа поєднала наші серця» проведена В.О. Баталовою(8-А) і В.А. Каллер (8-Б) змусили учнів повернутися до історії становлення Черняхівської школи, її сьогодення та майбутнього.
Учні школи взяли активну участь у конкурсі авторських творів «Наша школа у світі найкраща» під керівництвом Г.В. Гаврилюк. Переможці Климчук Вікторія (4-Б) та Столяренко Валерія (8-А) зачитали свою авторську поезію на святковій конференції.
Веселу перерву для учнів НУШ провела Є.В. Савицька зі шкільним парламентом, а майстер-клас зі шкільним бібліотекарем К.П. Свірською та вихователями групи продовженого дня Н. П. Янович та О. В. Краснобокою були цікавими та корисними.
Вчитель трудового навчання В.А. Заворотнюк з шестикласниками виготовили «Альбом шкільних вражень», де передали на його сторінках чудову святкову атмосферу.
Яке ж свято не проходить без змагань. Веселі старти серед четвертокласників та змагання з волейболу серед старшокласників провели вчителі фізичного виховання школи. Презентували і новий для наших учнів вид спорту – бадмінтон.
Кульмінацією святкового дня стала загальношкільна святкова конференція «Від успіху в навчанні - до успіху в житті» за участю батьківського активу, учнів та педагогічних працівників школи.
На конференції підсумували роботу за рік, намітили плани на майбутнє, окреслили перспективні напрямки подальшого розвитку школи як опорного навчального закладу району. А ще, обрали нову раду школи, яку довірили очолити Сергію Володимировичу Семенову.
Щиро подякували Ірині Олексіївні Ніколайчук, яка очолювала батьківський комітет школи впродовж останніх років і була активним та впливовим учасником освітнього процесу.
Завітали на конференцію і шановані гості: В.В. Чернявська – голова райкому працівників освіти та Л.В. Мазур - методист відділу освіти Черняхівської РДА. Вони нагородили грамотами вчителів-переможців обласного конкурсу педагогічних напрацювань та вручили подарунковий сертифікат на придбання шкільних меблів і бойлера для їдальні від депутата обласної ради Г.Ф. Сташенка.
Багато нагород отримали за перемогу у обласних та Всеукраїнських олімпіадах, конкурсах учні школи.
Визначено кращих учнів у номінації «Учень року 2019». Ними стали: Нестерчук Володимир – «Першокласник року»,
Герасимчук Ольга (4-Б),
Петровська Ірина (7-А) та
Чубайко Анастасія (11-А) – «Учень року».
Крім іменних сертифікатів всі вони отримали солодощі від директора школи і вже традиційні грошові премії від Павла Дзюблика. Відзначено подяками і батьків цих учнів.
Кращим «Класом року» став 7-А під керівництвом Т.П. Столярчук.
Нині школа живе повноцінним, творчим життям, в якому досить велику роль відіграє учнівське самоврядування. На конференції було відкрито інтригу «Хто стане сьомим президентом шкільного парламенту?». За результатами виборів учнів 5-11 класів перемогу здобула Анастасія Іванюха (9-Б), та було обрано
віце-президента – Клименка Данила (7-Б),
«Міністра освіти» - Олексія Герасимчука (7-А),
«Міністра доброчинності» - Ясінську Евеліну (8-А) та
«Міністра спорту та здоров’я» Олімпію Оліфір (8-А).
Вітаємо всіх переможців та бажаємо результативної роботи Шкільного парламенту 2019-2020 н.р.
Гарною окрасою свята були виступи танцювальних та вокальних колективів учнів початкової школи, театру пісні «Золоті зернятка», театральної студії «12 з плюсом» та Стецюк Анастасії, учениці 11-Б класу.
Звертаючись до рідної школи хочеться сказати: «Нехай повік у нашому світлому домі панує незламний дух творчості, затишку і пошуку, високих моральних ідей та невмирущої материнської любові.
Вірю, що дух твій ніколи не згасне
Ти мудрість народу, яскрава зоря
Живи й процвітай, наша школо, прекрасна
Для миру, для щастя, любові й добра.
Світлина від Тетяни Хоменко- Іванюхи.
Світлина від Тетяни Хоменко- Іванюхи.
Світлина від Тетяни Хоменко- Іванюхи.
Світлина від Тетяни Хоменко- Іванюхи.
Світлина від Тетяни Хоменко- Іванюхи.

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.