Справжній Вчитель — завжди трохи загадка…

/Files/images/vchitel/SER_5630.jpg

Учитель, будь сонцем, що випромінює людське тепло,
і будь благодатним ґрунтом для розвитку людських почуттів;
сій знання не лише в пам’яті й свідомості твоїх учнів,
а, передусім, у їхніх душах і серцях.

Ш. Амонашвілі

Професія вчителя в усі часи залишалася найбільш шанованою, але одночасно і найважчою. Справжній Вчитель — завжди трохи загадка... Що робить вчителя Вчителем? Що ним керує? Можливо, любов до свого предмета і хороша професійна підготовка? А може, особиста привабливість чи вміння доступно викладати знання? Чи особливі риси характеру? Що саме? Загадка... Але вміння передати свій досвід молоді, тим, хто входить у самостійне життя — це, безперечно, талант.

Саме таким талановитим вчителем, справжнім майстром своєї справи є Столярчук Тетяна Петрівна. Школа для неї не просто робота, не просто покликання, це – її життя. Вона щедро віддає його освітянській справі та вже тривалий час поєднує викладання свого предмету з участю у роботі філії Малої академії наук при Черняхівській ЗОШ «Оріон», що вимагає ще більших витрат енергії, особливої ерудиції, професіоналізму та компетентності. Уміння Тетяни Петрівни впливати на якість та результативність роботи дає свої плоди. Цього року її вихованка Пилипчук Анастасія стала призером конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт за програмою діяльності МАН, та здобула диплом І ступеня. Нажаль, трішки не вистачило до абсолютної перемоги, що дало б змогу показати себе на всеукраїнському рівні, однак - це беззаперечний успіх тандему педагогічного керівника та його учениці. Це вже не перша перемога Тетяни Петрівни у різного роду олімпіадах та конкурсах і впевнений, що далеко не остання. І в цьому немає ніякого секрету, адже, для цієї дивовижної жінки у роботі з дітьми головне — це любов до них, щира і непідробна. Адже діти бачать вчителя наскрізь, вони дуже тонко відчувають правду і не вибачають брехні. Для роботи з дітьми потрібно глибоко їх розуміти, кожного разу входити в їхній світ, самій на якийсь час ставати дитиною. Необхідно знати дитячі проблеми і труднощі, а також радіти разом з ними їхнім перемогам і досягненням. І обов’язково треба якомога більше часу проводити з учнями поза школою, а науково-дослідницька робота цьому сприяє чи як не найкраще. Ця перемога є черговим підтверджнням того, що Тетяна Петрівна знайшла своє місце в житті, а її вихованцям належить майбутнє.

Творчих злетів, здійснення планів та задумів, невичерпної енергії, задоволення від праці та подальших професійних злетів, нових вершин та перемог Тетяні Петрівні.

С.В. Іщенко заступник директора з виховної роботи
Черняхівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.