Я – УЧИТЕЛЬ! ДОЛЯ ЦЕ МОЯ!

/Files/images/vchitel/KDV_2354.jpg

Із безлічі професій на Землі,
Які вже є, яких ще будуть вчити, -
Є головна, як віщий, сущий хліб,
І назва цій професії – Учитель!

Вчитель. Він допомагає увійти в доросле життя, навчає своїм прикладом поваги, любові до ближнього, вкладає моральні уявлення в душі своїх учнів. Талант вчителя полягає у здатності передавати знання іншому та вміти робити важкі справи легкими. Вчителем слід народитися, і як сказав Монтень: "Для того щоб навчати іншого, від вчителя вимагається вдвічі більше розуму та зусиль, ніж щоб навчатися самому".

У нашій школі є багато хороших учителів. Однією з них є вчителька фізики - Олеся Василівна Кирийчук. Вона талановита, закохана у свою професію і переконана, що кожна діяльність має свої таємниці, відкрити які – це означає оволодіти тонкощами фаху, здобути майстерність. Наділена невичерпною енергією, Олеся Василівна завжди працює з повною віддачею.

Кирийчук О.В. – висококваліфікований, творчий та ініціативний педагог, поєднує розвиток інтелектуальних здібностей учнів, дослідницьких умінь і творчого потенціалу дітей, вона формує активну, компетентну, творчу особистість.

За час напруженої праці, творчих пошуків нею накопичено позитивний досвід і сформована власна система роботи, яка базується на сучасних педагогічних технологіях.

Наполегливою працею, творчим неспокоєм, щирістю душі здобула заслужену повагу учнів, батьків,колег.

З нею легко співпрацювати всім. Вона не зупиняється на досягнутому. Діяльність Олесі Василівни – то вічний поклик душі,постійне самовдосконалення та вміння бачити неповторне в кожній дитині.

Кирийчук О. В. стала вчителем, на якого чекають діти,бо в ній поєдналось все: дивовижна ерудиція, невичерпна цілеспрямована енергія,теплота й доброзичливість.

Привітна,лагідна, завжди усміхнена, готова поділитися як з учнями, так і з колегами кращими здобутками. А ще – незвичайний класний керівник.

Шанують її учні за тепло і розуміння, доброту і підтримку. Вона непросто вчить своїх вихованців, допомагає мудрими порадами, а крок за кроком прокладає стежину самопізнання, щоб кожен із її учнів засвоїв найскладнішу у світі науку – вміння бути Людиною.

Її учні щороку стають переможцями районних та обласних олімпіад. Цього року її вихованці захищали область на Всеукраїнському турнірі юних винахідників та раціоналізаторів. А сама вчителька стала лауреатом обласного конкурсу «Учитель року - 2018».

Конкурс «Учитель року - 2018» є важливим, оскільки він відбувся у передстартовий рік Нової української школи.

Для Олесі Василівни цей конкурс став нагодою ще раз підтвердити свій професіоналізм, поділитись досвідом роботи, власними напрацюваннями.

Школа – це життя, а вчительський талант – це, насамперед, покликання і невтомна праця над саморозвитком.

Зміни у школі відбудуться тоді, коли зміниться учитель. Кожен педагог – і досвідчений фахівець, і вчитель-початківець – прагне професійного зростання, підвищення професійної самооцінки. Як зазначив К.Д.Ушинський: «Вічно винаходити й удосконалюватись – ось єдиний курс учительського життя».

Крім свого основного покликання – навчати дітей, Олеся Василівна не зупиняється на досягнутому,весь час прагне тримати руку на пульсі часу, особливо зараз на етапі реформування школи. Східна мудрість каже: «Коли дме вітер змін – став не стіни, а вітрила».

Шлях до вершини своєї майстерності був нелегким, але Олеся Василівна довела, що вона є однією із найкращих вчителів фізики в нашій області. Ми пишаємось з того, що вона працює в нашій школі, навчаючи юне покоління черняхівців.

Тож Олесю Василівно!

Удачі, натхнення й духовного росту,
Хай буде в житті усе легко та просто!

Н.С.Кобилинська, заступник директора
Черняхівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.