Призери обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт за програмою МАН

2016 рік

Пилипчук Анастасія, 10 клас - диплом І ступеня у відділенні "Зарубіжна література"

/Files/images/man/SER_5624.jpg

Варта стати успішною

Завершується ще один навчальний рік, який подарував учням Черняхівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів багато приємних та неповторних моментів. Ми, вчителі, пишаємося цьогорічними численними перемогами наших вихованців на районних та обласних олімпіадах, високою результативністю у різноманітних конкурсах та турнірах. Однією з важливих ділянок роботи з обдарованою молоддю у нашій школі є підготовка та участь у науково-дослідній роботі за програмою Малої Академії Наук, яка створює умови для інтелектуального, духовного та креативного розвитку учнів, сприяє формуванню еліти країни.

Серед учнів, які представляли команду Черняхівської ЗОШ І-ІІІ ступенів на обласному етапі, була і учениця 10 класу Пилипчук Анастасія. Вона презентувала науково-дослідну роботу у відділенні «Зарубіжна література» на тему: «Розвиток традицій Чарльза Діккенса у повісті Володимира Короленка «У поганому товаристві». Високі бали за наукове дослідження, гарні результати контрольної роботи та найвищий бал (42 з 42 можливих) за захисті були оцінені Дипломом І ступеня.

Досягти таких вагомих результатів Анастасії допомогла наполеглива праця, захоплення вивченням літератури, критичне мислення, уміння аналізувати, порівнювати і робити самостійні висновки. Тут знадобилося і уміння швидко зорієнтуватися, дати змістовну відповідь на запитання, вникнути у суть роботи інших учасників, щоб взяти участь у її обговоренні. І з цими серйозними завданнями вона гідно справилася. А ще моя учениця повірила у свої сили і відчула радість перемоги.

З Анастасією цікаво працювати: здається, не тільки ти відкриваєш у ній великий творчий потенціал, але й вона сама розуміє, що для цілеспрямованої і наполегливої людини нічого неможливого немає. «Знання примножуються не від перемог над іншими, а від мудрості, спокою і радості, котрі ти добув у собі», - любить цитувати слова відомого філософа Миколи Реріха десятикласниця.

Настя – неординарна особистість, завжди і у всьому прагне відстоювати власну індивідуальність. Вона має природну делікатність, почуття власної гідності. Скромна від природи, у важливий момент виявляє лідерські якості, впевненість і наполегливість у досягненні поставленої мети. Мені, як вчителю, імпонує глибина та оригінальність її мислення, філософське бачення поставленої проблеми, вміння креативно вирішувати складні життєві завдання.

У всіх своїх починаннях Настя відчуває значну підтримку сім’ї, яка радіє її успіхам і є прикладом активної життєвої позиції.

Ця дебютна перемога вкрай важливою для Анастасії: вона відчула впевненість у вла­сних силах, переконалася в особистій значи­мості улюбленого предмету, відкрила для себе перспективи нових пошуків. Ще Марк Твен говорив, що успіх у житті приходить малень­кими кроками, але щодня. Хочеться вірити, що цьогорічні та майбутні досягнення стануть основою її великого життєвого успіху, а вдалий старт - початком нових, більш значущих перемог.

Т.П.Столярчук, вчитель російської мови та зарубіжної літератури
Черняхівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

2015 рік

Демчук Анна, 11 клас - диплом І ступеня в секції "Зоологія та ботаніка"

призер олімпіади Черняхівської ЗОШ

УСПІХ – ЦЕ КРАПЛИНА ЗДІБНОСТЕЙ І ВЕЛИКА ПРАЦЯ

МАН для когось асоціюється з можливістю поспілкуватися з науковцями, для когось - із монотонним зазубрюванням, нудними заняттями. Хтось захоплюється, а хтось притримується кардинально протилежної думки. Але байдужих немає.

Для учениці 11 класу Черняхівської ЗОШ I-III ст. Демчук Анни спогади про час, проведений у Малій академії наук, назавжди, надіюсь, залишиться як один із найприємніших миттєвостей шкільного життя. Впродовж трьох років вона змагалась з найкращими і досвідченими юними біологами області. Хвилювання були неймовірними. Коли бачиш бажання амбітних конкурентів, то розумієш, що боротьба буде не легкою.

У наукову роботу було вкладено багато сил. Дні, проведені за підручниками, науковими статтями та пошуком інформації в Інтернеті, консультації наукового керівника, непроста самостійна дослідницька робота, – все це принесло бажаний результат. Три роки поспіль Анна здобувала призові місця у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН. Старанність і наполегливість учениці стали основою перемоги.

Думаю, мої колеги погодяться, що успіх дитини - краплинка здібностей і велика праця. Праця учня і праця вчителя. Завдяки спільним зусиллям з року у рік удосконалювались знання, розширювався кругозір, з’являвся досвід роботи з науковими матеріалами. З’явилась впевненість, вміння володіти собою перед компетентною аудиторією. Як пише Ліна Костенко, «з суми безконечно малих величин виникає безконечно велике».

Відзначу з приємністю, що Аня завжди вражала своєю відповідальністю і серйозним відношенням до наших спільних занять. Адже ученицею рухала велика спонукальна сила – інтерес. Цей інтерес усвідомлений, адже є поставлена мета. Як і всі випускники, Аня мріє здобути якісну освіту, стати гарним фахівцем. Тому і прагне якомога краще підготувалась до ЗНО. І це не просто механічне запам’ятовування інформації.

Демчук Анна – активна учасниця біологічних турнірів, олімпіад. Спокійна і уважна, усміхнена і життєрадісна, вона вміє аналізувати і слухати, задавати питання і приймати рішення. Навчається із розумінням того, що це потрібно насамперед їй, а не вчителю.

Успіхи наших учнів – це завжди гордість вчителя і батьків. Власним інтелектом наші вихованці прославляють не лише себе, а і весь наш творчий колектив Черняхівської ЗОШ I-III ст. Я пишаюсь, що серед них є і моя учениця Демчук Анна, якій я зичу здійснення її заповітної мрії та успіхів у самостійному дорослому житті.

Білоус О. В., вчитель біології
Черняхівської ЗОШ І-ІІІ ст.

/Files/images/razdeliteli/23307567_10845787_7020810_line12.gif

Малявська Аделіна, 9 клас - диплом ІІІ ступеня в секції "Світова література"

призер олімпіади Черняхівської ЗОШ

Вдалий старт

За багаторічну педагогічну діяльність мені пощастило працювати з багатьма талановитими та обдарованими дітьми. Велику насолоду отримуєш, коли з несміливих та невгамовних п’ятикласників виростають цілеспрямовані та наполегливі старшокласники, а з їх по-дитячому щирих та довірливих творів – серйозні наукові роботи. Разом з ними відчуваєш насолоду їх перших перемог…

До таких моїх вихованців належить і Аделіна Малявська – учениця 9-Б класу Черняхівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, яка у цьому навчальному році отримала диплом ІІІ ступеня на обласному етапі захисту учнівських робіт МАН. Приємно, що Аделіна, здобувши гарні результати за наукову роботу та її захист, показала ґрунтовні знання із світової літератури: із 29 балів мала 26,5 - найкращий результат у секції «Світова література». Досягти перемогу дев’ятикласниці допомогли наполеглива праця, захоплення вивченням літератури, критичне мислення, уміння аналізувати, порівнювати і робити самостійні висновки. Тут знадобилося і уміння швидко зорієнтуватися, дати змістовну відповідь на запитання, вникнути у суть роботи інших учасників, щоб взяти участь в її обговоренні. І з цими серйозними життєвими викликами учениця гідно справилася. А ще Аделіна повірила у свої сили і відчула радість перемоги.

Малявська Аделіна входить до когорти гуманітарно обдарованих дітей, якими так пишається наша школа. Вона пише вірші та прозові твори, стає координатором випуску шкільних літературних газет, а її сценарії неодноразово допомагали класу отримати перемогу на різноманітних конкурсах. Твори, написані ученицею, вражають змістовністю, відчуттям художнього образу, оригінальністю, наповнені щирістю, добротою, любов’ю.

Головне захоплення учениці – книги. На запитання, яку роль відіграють книги у її житті, відповіла: «Книги – це вірні і щирі друзі, а читання – засіб збагачення внутрішнього світу, це ніби діалог з людиною, яка жила колись і яка піде у майбутнє, взявши і частинку моєї душі». Тому читання з дитинства стало улюбленою її справою, це був час, подарований самій собі. Можливо, саме тоді відчула потребу у написанні перших поетичних рядків. Спочатку це були вірші про книгу, улюблених літературних героїв, друзів. З часом вони стали вирізнятися глибиною думки, філософським змістом, потаємними мріями. Тож хочеться побажати Аделіні не розгубити цих почуттів. І нехай на її життєвому шляху буде побільше радісних і щасливих моментів перемог. А ті мрії, які наповнюють юне серце, нехай обов’язково здійсняться.

Т.П.Столярчук , учитель світової літератури
Черняхівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.

/Files/images/razdeliteli/12.gif

2014 рік

Алєксєєнко Ангеліна, 11-Б - диплом ІІІ ступеня у відділенні "Філософія та суспільствознавство"

призер олімпіади

Демчук Анна, 10 - диплом І ступеня у відділенні "Хімія та біологія"

Демчук Черняхівська ЗОШ

/Files/images/razdeliteli/12.gif

2013 рік

Орлова Світлана, 9 клас - секція "Світова література"

/Files/images/DSCN9642.JPG

Демчук Анна, 9 клас - секція "Біологія"

/Files/images/DSCN9667.JPG

Мельниченко Анна, 10 клас - секція "Філософія"

/Files/images/DSCN9657.JPG

Сахненко Андрій, 11 клас - секція "Екологія"

конкурс переможець Черняхівська ЗОШ

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.