Призери обласних та Всеукраїнських конкурсів

2018-2019 н.р.

ТЕРНИСТИЙ ШЛЯХ ДО ОЛІМПУ

У нашому динамічному сьогоденні кожна людина, яким би видом діяльності вона не займалася, потребує досконалого знання економічних законів та закономірностей. Тим більше, що ми живемо в час розбудови ринкових відносин. Тож підвищення життєвого рівня кожного з нас буде безпосередньо залежати від добробуту всього суспільства.

Всім відомо, що в науці немає привілейованих шляхів. Це добре розуміють учні Черняхівської ЗОШ І – ІІІ ступенів, які працюють над економічними проблемами. Адже тільки завдяки праці, наполегливості, терпінню можна торувати шлях до встановлення наукової істини та одержання певних здобутків. Ось уже декілька років поспіль ми йдемо цим шляхом. Набутий досвід роботи з архівними матеріалами Житомирського державного архіву, науковою літературою, уміння досліджувати, експериментувати, сконцентруватися на вирішенні актуальних проблем, які вирішуються на уроках спецкурсу «Економічне моделювання та розв’язування економічних задач», науково-дослідницька робота в Малій Академії Наук допомогли зробити перші кроки на шляху особистого становлення учня 10 А класу Букати Дмитра , який другий рік поспіль бере участь вобласному конкурсі творчих робіт «Житомирщина – моя мала Батьківщина», чергова конференція якого відбулася 27 грудня 2018 року в Житомирському державному технологічному університеті .

Під час підсумкової конференції учасників і переможців конкурсу привітали перший проректор університету Оксана Олійник, декан факультету економіки та менеджменту Олена Денисюк, завідувач кафедри економіки та підприємництва Наталія Валінкевич. Загалом у конкурсі взяли участь 43 учні із Житомира та тринадцяти районів області.

Дмитро належить до тих людей, котрізнаходятьможливість, як зробити, а не шукаютьвиправдання, чому не зроблено. Вжедекількароківвін проводить активну роботу по дослідженнюмистецькоїспадщиниполяківЧерняхівщини, досліджуючисвійродовід. Тому його робота за тематичним напрямом «Видатні особистості Житомирщини (на прикладі історичних постатей польської меншини Черняхівського району),яка є актуальною та недостатньо дослідженою в економічній літературі, була відзначена Дипломом І ступеня та цінними подарунками.

Цінним у роботі є те, що автор висловлює слушні думки з приводу тих чи інших фактів, які досліджуються, вміло використовуючи архівні матеріали Житомирського державного архіву, літературні джерела та сучасні методи економічного дослідження.

Заслуговує на увагу оригінальність обробки та аналізу статистичних матеріалів за минулі століття, що допомагає автору зробити певні висновки по досліджуваній проблемі.

Особливо слід відзначити практичне значення проведеного дослідження: воно є першим кроком у вирішенні тих нагальних питань, які стоять перед нашим суспільством сьогодні, а саме: позитивний досвід організації польських господарств підприємницького типу та значення римо-католицьких священиків, які вносили і вносять високу християнську моральність у життя віруючих і є прикладом героїчної боротьби за національну самобутність, духовний розвиток для всіх громадян, що проживають на території нашого району, не залежно від національності та релігійних вірувань.

Заслуговують на увагу рекомендації з економічної привабливості нашого району.

Крім того, робота має пізнавальний характер для юних економістів.

Ми впевнені, що на життєвому шляху автора цієї роботи Букати Дмитра буде ще багато успіхів, тому що він заслуговує цього.

Троценко Д.І., вчитель економіки
Черняхівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

/Files/images/razdeliteli/23_321415_cdc091081d111df.gif

2016-2017 н.р.

Іванюха Анастасія - 6-Б клас (10 років) - Диплом І ступеня обласного етапу конкурсу "Кришталеві нотки" у номінації "Патріотична пісня" у віковій категорії 10-14 років та Диплом І ступеня обласного етапу конкурсу "Кришталеві нотки" у номінація "Народна пісня" у віковій категорії 10-14 років.

/Files/images/konkursi/DSC_0891.JPG

Грицанчук Катерина - 10 клас (15 років) - Диплом І ступеня обласного етапу конкурсу "Кришталеві нотки" у номінації "Патріотична пісня" у віковій категорії 15-18 років

/Files/images/konkursi/DSC_0893.JPG

/Files/images/razdeliteli/23_321415_cdc091081d111df.gif

2015-2016 н.р.

Ничипорук Арсеній Євгенійович - 3А клас - переможець Всеукраїнського сімейного конкурсу «Книга пам’яті мого роду». У номінації «Відео-книга» вікова категорія 6-11 років.

/Files/images/konkursi/KDV_0808.jpg

Павліченко Марина, 9-Б- диплом ІІІ ступеня, виставка-конкурс "Веселковий дивосвіт"

Призер Черняхівська ЗОШ

Помилуйко Софія, 6-А- диплом "За оригінальність", виставка-конкурс "Веселковий дивосвіт"

Призер Черняхівська ЗОШ

Іванюха Анастасія, 4-Б - диплом І ступеня, обласний конкурс "Кришталеві нотки" (народний спів)

/Files/images/konkursi/DSCN7740.JPG

Сахненко Артем, 6-А- І місце, обласний конкурс "Кришталеві нотки" (естрадний спів)
Комареус Дмитро, 3-Б- ІІІ місце, конкурс Початково-технічного моделювання

/Files/images/razdeliteli/23_321415_cdc091081d111df.gif

2014-2015 н.р.

Буката Владислав - 3-Б, диплом ІІІ ступеня в обласному етапі конкурсу "Початкове технічне моделювання"

Буката

Іванюха Анастасія - 3-Б - абсолютний переможець обласного етапу конкурсу "Кришталеві нотки" (естрадний спів)

Іванюха

/Files/images/razdeliteli/23_321415_cdc091081d111df.gif

2013-2014 н.р.

Опанасюк Анна - диплом І ступеня конкурсу "Космічні фантазії"

Опанасюк

Столярчук Катерина - диплом ІІІ ступеня конкурсу "Космічні фантазії"

конкурс переможець Черняхівська ЗОШ

Коцюба Олег - диплом ІІ ступеня конкурсу веб-дизайну "Шкільний сайт"

/Files/images/22.jpg

Сахненко Артем - диплом І ступеня конкурсу "Кришталеві нотки"

конкурс переможець Черняхівська ЗОШ

Алєксєєнко Ангеліна - лауреат обласної всеукраїнської експедиції

конкурс переможець Черняхівська ЗОШ

Єлізарова Валерія - диплом ІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу читців творів Лесі Українки

читеці Черняхівська ЗОШ

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.