Директор школи -
Шлапак Галина Миколаївна

/Files/images/direktor/001-GSM_1751.jpg

Вчитель математики і фізики, вчитель-методист, вчитель вищої кваліфікаційної категорії, нагороджена нагрудними знаками МОН України(«Відмінник освіти України», «Василь Сухомлинський», «Софія Русова»), Грамотою Верховної Ради України "За заслуги перед Українським народом", лауреат обласного етапу Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2014" в номінації "Директор року".2021

ШАНОВНІ БАТЬКИ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ НАШОЇ ЧЕРНЯХІВСЬКОЇ ШКОЛИ!!!

/Files/images/mayb_pershokl/92098453_732105697326975_7447461918190600192_n.jpg Заплановану зустріч у школі з батьками майбутніх першокласників вимушені перенести. Ми обов'язково зустрінемося після зняття обмежень ,,червоного'' рівня епідемічної небезпеки, про що всі будете завчасно повідомлені.

Не хвилюйтеся, всі організаційні питання щодо остаточного зарахування Ваших дітей до першого класу, будуть спільно з Вами оперативно вирішені після завершення посилених карантинних обмежень.

Головне для Вас і для нашої школи в ці дні, щоб всі наші майбутні школярики були здоровими!

Шановні батьки, більше у вільний час спілкуйтеся зі своїми дітьми на шкільну тематику, активно разом з ними у пізнавальному плані використовуйте Інтернет- можливості, читайте цікаві книги! Будьте всі здоровими, неухильно дотримуйтеся правил карантину, бережіть себе та свої родини і тоді все у нас буде добре!

Ми незабаром всі разом неодмінно зустрінемося у нашій Черняхівській школі, яка вже із нетерпінням чекає своїх наймолодших вихованців!

/Files/images/razdeliteli/5555808_10872048_filigree.gif

ЧЕРНЯХІВСЬКА ШКОЛА. ЗНАЙ НАШИХ!!! НАУКА ЛЮБИТЬ МОЛОДИХ!

/Files/images/man/зображення_viber_2021-03-24_12-46-03.jpg Наш ОЛЕКСАНДР ВОЙТОВИЧ це переконливо довів своїм дебютним виступом на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівських робіт за програмою Малої академії наук України.

Саме його внесок в інтелектуальну скарбничку нашого учнівського товариства ,,Оріон'' виявився у цьому році найбільш вагомим.

На конкурс він представив роботу на актуальну для нас тему ,,Моніторинг стану атмосферного повітря в Черняхові методом ліхеноіндикації'' та блискуче її захистив. У своїй секції він став переможцем,

отримавши Диплом першого ступеня і право представляти, тепер вже Житомирщину, на заключному всеукраїнському етапі конкурсу.

Олександр успішно навчається у восьмому класі, багато читає, давно освоїв сучасні гаджети і постійно цікавиться новинками науки і техніки, грає в шахи. Він залюбки бере участь у різноманітних інтелектуальних конкурсах і турнірах, має багато нагород. Любить слухати сучасну музику, гарно танцює і грає на фортепіано, мріє щоб наш рідний Черняхів став ще красивішим.

Перший навчальний проект Олександр презентував ще у початковій школі під керівництвом свого улюбленого вчителя Лідії Олександрівни Проценко, яка першою відкрила йому цікавий світ наукового дослідництва.

Пишаються своїм чудовим сином його батьки-мама Марія Миколаївна, яка є і його педагогічним керівником, та тато, учасник АТО - Володимир Сергійович. Рівняється на свого старшого брата і сестричка Аня.

Ми бажаємо Олександру та Марії Миколаївні Войтовичам успішного виступу на заключному етапі конкурсу,

вболіватимемо та підтримуватимемо нашою великою і дружною шкільною родиною. Впевнена, що нова зірочка дослідницького таланту Олександра гідно поповнить яскраве сузір'я юних науковців нашого ,,Оріону''.

БРАВО, ОЛЕКСАНДРЕ, ВПЕРЕД ДО НОВИХ НАУКОВИХ ВЕРШИН!!!

РІДНА ШКОЛА ПИШАЄТЬСЯ ТОБОЮ!

/Files/images/razdeliteli/5555808_10872048_filigree.gif

НАУКОВЕ ТОВАРИСТВО "ОРІОН'' ЧЕРНЯХІВСЬКОЇ ШКОЛИ ОБЛАСНИЙ ЕТАП КОНКУРСУ ЗА ПРОГРАМОЮ МАН УКРАЇНИ УСПІШНО ЗАВЕРШИЛО!!!

/Files/photogallery/1923/163324298_968908573646685_1679278821180346376_n.jpg Щиро вітаю молоду і дуже перспективну команду наших юних науковців та їх досвідчених педагогічних керівників з успішним завершенням обласного етапу Всеукраїнського конкурсу - захисту учнівських науково-дослідницьких робіт за програмою МАН України.

В інтелектуальну скарбничку «Оріону» в цьому році вони додали п'ять Дипломів переможців І, ІІ, ІІІ ступенів та два Спеціальні дипломи. Всі дванадцять учасників конкурсу виступили успішно, гідно підтримавши багаторічні традиції нашого наукового товариства.

Філія «ОРІОН» Житомирського територіального відділення Малої академії наук України результативно працює в Черняхівській школі десятий рік, має багату історію, свої традиції, вже відомий авторський інтелектуальний бренд, готується до свого першого ювілею. Пишаємося, що саме нам довіряли презентувати досвід роботи філії учасникам Всеукраїнського семінару організаторів МАН, які побували в нашій школі.

Цьогорічний обласний етап вперше проводився за новими правилами, що вимагало серйозної організаційної та технічної підготовки в умовах карантинних обмежень .На результат наша команда працювала сумлінно і дружно під чітким, професійним та натхненним керівництвом

Тетяни Володимирівни Іванюхи, яка і сама має великий досвід роботи у МАН. Всі разом ми успішно справилися з поставленими завданнями!!!

Висловлюємо також щирі слова подяки відповідальним працівникам Обласного центру науково - технічної творчості за велику організаційну роботу, чудове мотиваційне відкриття та чітке проведення конкурсу, а також членам журі, які дуже доброзичливо підтримували та мотивували учнів до кращих результатів, що є надзвичайно важливим для них та їхніх педагогічних керівників у спільній подальшій роботі.

Маючи багаторічний власний досвід роботи по організації учнівського наукового дослідництва, глибоко переконана, що навички, які отримують учні у МАН -дуже важливі і значущі для них у подальшому навчанні та житті, а також для їх розвитку та самовдосконалення. Мої успішні випускники це переконливо доводять.

Тому продовжуємо всі разом, активно і дружно працювати на перспективу! Набутий досвід участі у обласному етапі конкурсу дуже корисний для нас і я впевнена, що у нашому ,,Оріоні'' ми разом відкриємо ще багато нових і яскравих зірок учнівських талантів та обдарувань.

Адже ми шкільною родиною не намагаємося бути кращими за інших, ми намагаємося сьогодні бути кращими за нас вчорашніх, а завтра - кращими за нас сьогоднішніх!!!

/Files/images/razdeliteli/5555808_10872048_filigree.gif

ДАРУЙ ДОБРО НА РАДІСТЬ ЛЮДЯМ!!!

/Files/images/konkursi/26220225_187973191946852_7377721737461601885_n.jpg Так вважає лідер учнівського самоврядування Черняхівської школи Анастасія Іванюха, одна із найбільш яскравих юних обдарувань області.

У свої 14 років вона вже багато досягла, має численні нагороди у різноманітних мистецьких конкурсах і фестивалях.

Шанувальники її таланту із нетерпінням чекають виступів на сцені і нових пісень у виконанні Анастасії,адже її самобутній голос та висока виконавська майстерність, природня щирість та доброта завжди дарують людям гарний настрій і позитивні емоції.

Пишаємося, що саме вона нещодавно стала лауреатом престижної обласної літературно-мистецької премії імені Олени Пчілки,вкотре підтвердивши свій високий рівень вокалістки.Нам приємно,що Благодійний фонд ,,Надія є", який очолює відома у нашій області своєю благодійністю Надія Юшкевич, номінував у цьому році на престижну премію саме нашу Анастасію Іванюху.

Адже і сама Анастасія важливим напрямком своєї вокальної діяльності вважає саме участь у благодійних концертах,на яких її виступи завжди приносять радість людям, що особливо цього потребують і чекають на увагу до себе.

Сприяють і підтримують у добрих починаннях свою доньку,щиро радіють її успіхам і батьки Олег та Тетяна, а також вся велика та дружна родина Іванюх-Хоменків. Кожен із таких благодійних концертів залишається і у пам'яті Анастасії назавжди,а добірка фотосвітлин із них особливо трепетно зберігається у її вже досить вагомому мистецькому портфоліо.

Ми бажаємо нашій Анастасії нових творчих успіхів і віримо, що ті маленькі краплинки добра, які дарує людям своїм неповторним співом черняхівська зірочка на ім'я Анастасія, безумовно зроблять цей світ прекраснішим і добрішим!!!

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.